Reference

Děkujeme! Vážíme si vaší důvěry.

Jako Technický asistent jednatele společnosti K-net...

Jako Technický asistent jednatele společnosti K-net Technical International Group jsem odpovědný mimo jiné i za náklady spojené s provozem našich dvou poboček v Brně a Olešnici.

Vlna zdražování energií mě donutila hledat úspory všemi směry a tehdy jsem narazil na společnost King energy.

Samozřejmě jsem podobným společnostem slibujícím úspory nevěřil, avšak analýza za 3000,- byla přijatelná oběť, abych se dozvěděl, jestli řešení dává smysl nebo ne.

Řešení od King energy smysl dávalo a s prvním vyúčtováním za naše pobočky se i potvrdilo. Tímto děkuji King energy za pomoc s energiemi a jsem rád, že existují firmy, které splní to, co o sobě tvrdí.

Příjemný zbytek dne.

Marek Slavík

Technický asistent jednatele společnosti | K-net Technical International Group, s.r.o.

Společnost King Energy s.r.o. prováděla dodávku elektrického osvětlení...

Společnost King Energy s.r.o. prováděla dodávku elektrického osvětlení v podkroví v sídle úřadu městské části Brno – Slatina v prosinci 2022. S dodávkou jsme byli velmi spokojeni.

Obec Šaratice ušetřili jsme přes 600.000...

Obec Šaratice ušetřili jsme přes 600.000 Kč ročně za elektřinu. Děkujeme

Změny distribučních sazeb, slučování odběrných míst, zátěžová měření...

Změny distribučních sazeb, slučování odběrných míst, zátěžová měření pro klienty Optimal Energy.

Zátěžové měření a změna distribuční sazby s roční...

Zátěžové měření a změna distribuční sazby s roční úsporou 980tis Kč

Děkuji Petrovi Špetlíkovi...

Děkuji Petrovi Špetlíkovi a jeho kolegům za rychlou a profesionální pomoc, které se nám dostalo, když jsme měli na firmě problémy s elektřinou a nevěděli co si s tím počít

Petr Horký
předseda představenstva

Revize nepřipevněných spotřebičů.

Zátěžové měření pro společnost Autohn.

Zátěžové měření pro společnost Autohn.

Zátěžové měření pro společnost Autohn.

Zátěžové měření pro společnost Autohn.

Změny distribučních sazeb a zátěžová měření.

Zřizování nových odběrných míst, práce pod napětím, revize.

...

Zřizování nových odběrných míst, práce pod napětím, revize.

Opravy havarijních stavů.

Osvětlení prostor

Zátěžové měření a změna distribuční sazby ve výši...

Zátěžové měření a změna distribuční sazby ve výši 1.4 mil Kč

Zátěžové měření a roční úspora 120tis Kč.

Změna dodavatele.

Zátěžové měření a roční úspora 30tis Kč.

Za společnost K-net Tomáš Knettig
Vážený pane Špetlíku,...

Za společnost K-net Tomáš Knettig
Vážený pane Špetlíku, chtěl bych Vám vyjádřit naše poděkování za dlouhodobou a kvalitní spolupráci při úkonech spojených s elektroinstalačními pracemi pro naši společnost. Velmi oceňujeme provedení jak praktických zásahů do elektroinstalace, tak administrativních úkonů řešených s distributory elektrické energie. Musím říci, že díky Vaší rychlosti při řešení havarijních stavů a na druhé straně schopnosti správně zvolit distribuční sazby. Věřím, že naše spolupráce se bude nadále úspěšně rozvíjet.

Jan Podolský

I would...

Jan Podolský

I would like to thank Peter for a quick response to my request to repair an electrical fault at my mother’s apartment.

He has carried out all work as promised and on time.

I am very happy with his services.

Václav Šikmanin

Revize spotřebičů „Při hledání elektrikáře, který provede...

Václav Šikmanin

Revize spotřebičů „Při hledání elektrikáře, který provede revize el. spotřebičů jsem narazil na pana Špetlíka. Dorazil podle domluvy v přesně určený čas a s dobrou náladou. Během hodiny bylo vše hotovo a navíc mi ochotně zodpověděl ještě několik dotazů, které jsem měl. Revizní protokoly mi poslal emailem, takže jsem je mohl pohodlně předat v rámci firmy dále. S čímkoliv dalším se na něj rád obrátím!“

Ing. Michael Gottvald

Rychlý termín dodání Nejen,...

Ing. Michael Gottvald

Rychlý termín dodání Nejen, ze jste me prijemne prekvapil proaktivnim pristupem a rychlym terminem dodani sluzeb, ale i kvalita sluzeb a celkove odvedena prace byla skvela. Za me 10/10 🙂

Máša Vítková

„Možná, se i Vám někdy stalo,...

Máša Vítková

„Možná, se i Vám někdy stalo, že Vám ve Vaší domácností něco totálně vybuchlo a byli jste v pasti, protože jste netušili co s tim. Mě se stalo to, že mě vybouchla elektrika (uvolnil se nulový vodič?) a popraskali žárovky, přestala jet televize (byl večer), ze zásuvek se začalo kouřit, prostě konec, nic prostě nefungovalo. Mám všechno na elektřinu (čerpadlo na vodu), sporák, bojler, takže ani voda nebyla. Jediný co bylo provozu schopné, byla krbová kamna.
A v tuto chvíli jediným světlým okamžikem bylo, že jsem si vzpomněla, že existuje Petr Špetlík, kterému jsem druhý den ráno zavolala a on ihned přijel. A tak jsem ještě ten den mohla zapnout světla, do týdne vodu a následně všechno fungovalo tak, jako předtím.
Takže díky a vřele doporučuji, kdyby se Vám něco podobného stalo a vůbec nebude tušit co s tím, tak pamatujte na koho se obrátit – Petr Spetlik.

Klára Ward

„Velice děkuji za dnešní pomoc se zapojením...

Klára Ward

„Velice děkuji za dnešní pomoc se zapojením varné desky. Pán je velký sympaťak,naprosto spolehlivý, práce byla odvedena velice rychle, dokonce v ten samý den, co jsem volala o termín. Jsem nadmíru spokojená. Velice děkuji a všem doporučuji . Klára Ward. Ještě jednou děkuji za vše! Krásný den, Klára

Slunečnice Food

Celkové snížení nákladů bez změny dodavatele Skvělý...

Slunečnice Food

Celkové snížení nákladů bez změny dodavatele Skvělý a komplexní servis s panem Špetlíkem. Řešili jsme celkové snížení nákladů energií na našich gastro provozovnách, včetně revize nepřipevněných spotřebičů. Naprostá spokojenost s rychlou a přátelskou komunikací, výsledek nás nakonec velmi mile překvapil, dokonce nebylo ani nutné měnit dodavatele. Vřele doporučujeme!

Nelix

Spolupráci s Petrem Špetlíkem mohu jedině doporučit. Řešil...

Nelix

Spolupráci s Petrem Špetlíkem mohu jedině doporučit. Řešil pro mou firmu i pro mou osobu spoustu záležitostí, od jednání s úřady až po kompletní řešení dodávky elektřiny vč. zařízení tarifu. Pan Špetlík v tom prostě „umí chodit“ a zařídí vše, co je potřeba.

Vorlová

Dobrý den vřele doporučuji p. Špetlíka a jeho...

Vorlová

Dobrý den vřele doporučuji p. Špetlíka a jeho King Energy jsou rychlí, precizní s rozumí svojí práci. Pokud jde o elektropráce rozhodně se vždy obrátím na ně mají mojí plnou důvěru.

Zdeněk Pajtok

Pan Petr Špetlík nám vyřešil kompletní rekonstrukci...

Zdeněk Pajtok

Pan Petr Špetlík nám vyřešil kompletní rekonstrukci v domě. Ze starého hliníkového vedení na dnes již běžné měděné, včetně elektrického rozvaděče, vypínačů a elektrických zásuvek. Vše od první schůzky zrealizoval do čtyř pracovních dnů. Všem vřele doporučuji. Dal bych panu Špetlíkovi 10 hvězdiček ale i to by bylo málo.

Ing. Michaela Drábková, Ph. D, kouč pro komunikaci...

Ing. Michaela Drábková, Ph. D, kouč pro komunikaci se psy

Jen konzultace pomůže Mnohokrát děkuji za velmi rychlé a hodnotné poradenství. 5 minut telefonického mi věřím ušetřilo mnoho budoucích nákladů.

Naši partneři